+48 600 630 87971 326 17 11

51-167 Wrocław, ul. Przejazdowa 11

Baumfix Aqua L

Parametry

Ciężar 6 kg
Liczba szczęk 4
Wysokość drzewka 3 m
Średnica pnia drzewka 12 cm
Średnica podstawy stojaka 39 cm
Zbiornik na wodę 4,5 litra

Szczegóły produktu

Stojak Baumfix Aqua pozwala na bezpieczne mocowanie drzewek do 3 m wysokości, typu świerk kłujący czy świerk srebrny.
Drzewko z pniem o max. średnicy 12 cm otaczają szczęki. Ergonomiczna dźwignia zaopatrzona jest w blokadę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu szczęk stojaka.
Stojak Baumfix Aqua L posiada solidną konstrukcję, a wykonany jest z wysokiej jakości trwałego tworzywa

Mechanizm stojaka stanowi stalowa pętla z JEDNEJ linki ściągająca centralnie wszystkie 4 szczęki. Zaciskają się na pniu z jednakową siłą, co gwarantuje STABILNE I BEZPIECZNE MOCOWANIE CHOINKI (patent nr 39 32 473).

Pojemnik na wodę pozwala na utrzymanie drzewka przez dłuższy czas bez gubienia igieł. Pojemnik ten wyposażony jest we wskaźnik poziomu wody, który wskazuje minimalny poziom wody, przy którym należy ją uzupełnić.

CZAS REALIZACJI:

cena: 

Szybki i łatwy montaż choinki w kilku krokach:

  • Krok 1 – odblokuj, a następnie przesuń dźwignię do góry do momentu rozwarcia szczęk,
  • Krok 2 – umieść choinkę w stojaku, nasadzając ja na wystającą z podstawy igłę
  • Krok 3 – kilka razy naciśnij na dźwignię aż szczęki stojaka zacisną się mocno na pniu
  • Krok 4 – zablokuj mocowanie i GOTOWE!


Chcesz kupić ten produkt?


Masz pytanie? Napisz do nas!


imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
wiadomość:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICHTA-DYSTRYBUCJA z siedzibą przy ul. Przejazdowej 11, 51-167 Wroclaw, w celu sprzedaży produktów i usług MICHTA – DYSTRYBUCJA i podmiotów współpracujących oraz w celu archiwizacji i prowadzenia działań marketingowych podejmowanych przez MICHTA - DYSTRYBUCJA samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Oświadczam, że MICHTA-DYSTRYBUCJA poinformowała mnie o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania oraz o możliwości udostępnienia moich danych osobowych podmiotom trzecim współpracującym z MICHTA-DYSTRYBUCJA


Strona używa plików cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[X]