+48 600 630 87971 326 17 11

51-167 Wrocław, ul. Przejazdowa 11

Klick Fix

Parametry

Ciężar 4 kg
Liczba szczęk 4
Wysokość drzewka 2 m
Średnica pnia drzewka 8 cm
Średnica podstawy stojaka 31 cm
Zbiornik na wodę z podstawą

Szczegóły produktu

Stojak Klick Fix pozwala na bezpieczne mocowanie średniej wielkości drzewek (do 2 m), takich jak: świerk pospolity, świerk kłujący czy świerk srebrny.
Drzewko z pniem o max. średnicy 8 cm otaczają szczęki. Pokrętło zaopatrzone jest w blokadę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu szczęk stojaka.
Stojak Klick Fix wykonany jest z wysokiej jakości i bardzo trwałego tworzywa.

Mechanizm stojaka stanowi stalowa pętla z JEDNEJ linki ściągająca centralnie wszystkie 4 szczęki. Zaciskają się na pniu z jednakową siłą, co gwarantuje STABILNE I BEZPIECZNE MOCOWANIE CHOINKI (patent nr 39 32 473).

Pojemnik na wodę z podstawą zabezpieczającą przed zalaniem, pozwala na utrzymanie drzewka przez dłuższy czas bez gubienia igieł.

CZAS REALIZACJI:

cena:

Model Klick Fix posiada certyfikat TUV/GS i zajął II miejsce w niemieckim teście konsumenckim Stiftung Warentest BILD TÜV GS.

Szybki i łatwy montaż choinki w kilku krokach:

  • Krok 1 – w celu otwarcia stojaka włóż czerwoną dźwignię z opakowania pod pokrętło stojaka i naciśnij ją na dół
  • Krok 2 – wstaw drzewko do stojaka i trzymaj je pionowo
  • Krok 3 – pokrętłem Klick Fix pokręcaj w dół tak długi, aż szczęki mocno obejmą pień;
  • Krok 4 – w celu zabezpieczenia przed niekontrolowanym otwarciem stojaka wyjmij czerwoną dźwignię. Stojak Klick Fix można otworzyć tylko czerwoną dźwignią odblokowującą

Instrukcja obsługi Klick fix


Chcesz kupić ten produkt?


Masz pytanie? Napisz do nas!


imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
wiadomość:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICHTA-DYSTRYBUCJA z siedzibą przy ul. Przejazdowej 11, 51-167 Wroclaw, w celu sprzedaży produktów i usług MICHTA – DYSTRYBUCJA i podmiotów współpracujących oraz w celu archiwizacji i prowadzenia działań marketingowych podejmowanych przez MICHTA - DYSTRYBUCJA samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Oświadczam, że MICHTA-DYSTRYBUCJA poinformowała mnie o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania oraz o możliwości udostępnienia moich danych osobowych podmiotom trzecim współpracującym z MICHTA-DYSTRYBUCJA


Strona używa plików cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[X]